sKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

fundacja łowców sportowych talentów

Chcemy wspólnie budować przyszłość polskiego boksu

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany naszą misją i działalnością Fundacji Łowców Talentów Sportowych. Twoje zainteresowanie jest dla nas niezwykle ważne, a każdy kontakt przyczynia się do naszego wspólnego sukcesu.

Działamy otwarcie na nowe pomysły, współpracę oraz wszelkie inicjatywy, które mogą pomóc w rozwoju sportowych talentów i promowaniu wartości związanych ze sportem. Chcemy wspólnie budować przyszłość, w której sport staje się źródłem inspiracji i rozwoju dla wielu młodych ludzi.

Fundacja Łowców Talentów Sportowych została założona przez byłych zawodowych sportowców oraz miłośników boksu. Tacy założyciele często wnoszą ogromne doświadczenie i pasję do swojej działalności, co może przyczynić się do sukcesu organizacji i skutecznego wspierania młodych talentów w dziedzinie sportu.

fundacja łowców sportowych talentów

Zapraszamy Do Kontaktu

Najczęściej Zadawane Pytania

Jest to bardzo proste! Do wyboru mamy trzy opcje: skorzystanie z gotowego formularzu na naszej stronie, przekazanie 1,5% podatku lub poprzez wykonanie przelewu.

Absolutnie nie! Wartość wpłaty nie jest określona z góry. Każda złotówka ma olbrzymie znaczenie.

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną oraz mailową lub poprzez wypełnienie znajdującego się obok formularza kontaktowego.