o Fundacji

Zespół Łowców sportowych talentów

Nasi Mistrzowie

Mariusz Wach

Polski bokser, były posiadacz pasów WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej.

Piotr Wilczewski

Mistrz Europy organizacji EBU, a także zdobywca pasów WBF International oraz Mistrza Świata federacji TWBA w wadze superśredniej.

Nasza Misja

W Fundacji Łowców Sportowych Talentów wierzymy, że sport ma nie tylko moc zmiany życia, ale także potencjał do wykształcenia wartości takich jak dyscyplina, wytrwałość, szacunek i współpraca. Naszą misją jest:

Wsparcie Młodych Talentów: Jesteśmy tu po to, aby zapewnić młodym sportowcom niezbędne narzędzia do osiągnięcia ich marzeń. Dostarczamy profesjonalne treningi, wyposażenie i wsparcie, które pomagają im stawać się mistrzami w swoich dziedzinach.

Promowanie Wartości Sportu: Sport to nie tylko rywalizacja, ale także nauka życiowych lekcji. Dzięki naszym programom chcemy przekazywać młodym ludziom wartości związane ze sportem, które pomagają im w życiu codziennym.

Tworzenie Społeczności: Jesteśmy społecznością miłośników sportu, byłych zawodowych sportowców, rodziców, wolontariuszy i sympatyków sportu, którzy razem budują przyszłość sportowych talentów.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Fundacja Łowców Sportowych Talentów to wspólnota ludzi, którzy wierzą w potencjał sportu i chcą pomóc młodym talentom osiągać wielkie sukcesy. Razem tworzymy przyszłość sportu, pełną pasji, zaangażowania i inspiracji.

Profesjonalne Szkolenia

Zapewniamy dostęp do trenerów o międzynarodowym doświadczeniu, którzy pomagają młodym talentom rozwijać swoje umiejętności.

Wyposażenie i Infrastruktura

Inwestujemy w niezbędne wyposażenie oraz dostęp do nowoczesnych obiektów sportowych, aby nasi podopieczni mieli najlepsze warunki do treningu.

Wydarzenia i Zawody

Organizujemy zawody i wydarzenia sportowe, które pozwalają młodym sportowcom zdobywać doświadczenie i rywalizować na wysokim poziomie.